Güzelbahçe'ye HighLine 882 ile yeni bakış açısı geliyor

Güzelbahçe'ye HighLine 882 ile yeni bakış açısı geliyor


HIGHLINE 882 Güzelbahçe'nin çevresine yeni bir bakış açısı getirmeyi hedefliyor. Donanım Group güvencesi ve alanında uzman mimarları ile gerçekleştirilen projede sizleri ayrıntı ve kalite ile buluşturuyoruz. Güzelbahçenin Kahramandere bölgesinde olan projemiz lokasyon olarak otoban ve diğer bağlantı yollarının kalbinde ve kıymeti her zaman yükseliş trendinde olan bir bölgededir. 

Tripleks villalarımızda yaşama artı katacak her türlü detay en ince ayrıntısına kadar hayal edilip tasarlanmıştır. Her villaya özel havuz, sauna, hobi ve keyifli yaşam alanları, akıllı ev sistemleri, 7/24 güvenlik , yangın ve deprem yönetmeliğine uygun villalar, açık otopark ile standartlarınızı yükseltiyoruz. 

Bu farkı sizlere de yaşatmak için sizi satış ofisimize bekliyoruz. 

Menü

HighLine 882 Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Donanım Group olarak yeni bir hayat biçimi hayal ettik. Hayalleri hayata geçirmek için çalışmalara başladık. HighLine 882, hayallerin hayatınıza dönüştüğü Güzelbahçe’nin temiz havasında deniz ve yeşilin buluştuğu yeni bir yaşam merkezi. Güle güle oturacağınız, huzuru kucaklayacağınız sıcacık bir yuva…  

Devamı

Güzelbahçe'ye HighLine 882 ile yeni bakış açısı geliyor

HighLine 882 Güzelbahçe'nin çevresine yeni bir bakış açısı getirmeyi hedefliyor. Donanım Group güvencesi ve alanında uzman mimarları ile gerçekleştirilen projede sizleri ayrıntı ve kalite ile buluşturuyoruz. Güzelbahçenin Kahramandere bölgesinde olan projemiz lokasyon olarak çevreyolu ve diğer bağlantı yollarının kalbinde ve kıymeti her zaman yükseliş trendinde olan bir bölgededir. 

Devamı