HighLine 882 Tüm Hızıyla Devam Ediyor

HighLine 882 Tüm Hızıyla Devam Ediyor


Çiftli ve tekli villaların bulunduğu, her villanın kendine ait havuzunun olduğu, eve döndüğünüzde villanızdaki spa alanı ile günün yorgunluğunu atabileceğiniz yepyeni bir proje. Her detayın en ince ayrıntısına kadar düşünerek tasarlandığı yaşam alanında, sizleri yeni alışkanlıklarınızla buluşturmaya hazır ve hatta heyecanlı.  

Donanım Group güvencesiyle size değer, harika bir yaşam konseptinin Güzelbahçe’de konumlandığı projemizde hayatınıza dair çok güzel anılar biriktireceğinize ve kapınızı her seferinde mutluluğa açacağınıza eminiz. 

Menü

HighLine 882 Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Donanım Group olarak yeni bir hayat biçimi hayal ettik. Hayalleri hayata geçirmek için çalışmalara başladık. HighLine 882, hayallerin hayatınıza dönüştüğü Güzelbahçe’nin temiz havasında deniz ve yeşilin buluştuğu yeni bir yaşam merkezi. Güle güle oturacağınız, huzuru kucaklayacağınız sıcacık bir yuva…  

Devamı

Güzelbahçe'ye HighLine 882 ile yeni bakış açısı geliyor

HighLine 882 Güzelbahçe'nin çevresine yeni bir bakış açısı getirmeyi hedefliyor. Donanım Group güvencesi ve alanında uzman mimarları ile gerçekleştirilen projede sizleri ayrıntı ve kalite ile buluşturuyoruz. Güzelbahçenin Kahramandere bölgesinde olan projemiz lokasyon olarak çevreyolu ve diğer bağlantı yollarının kalbinde ve kıymeti her zaman yükseliş trendinde olan bir bölgededir. 

Devamı